Характеристики електричної лебідки EW 35100:
| Живиться від мережі | 220 вольтів 50 герц |
| Потужність двигуна | 578 ватів |
| Тяговий механізм | канатний |
| Вантажність без блока | 125 кг |
| Вантажність із блоком | 250 кг |
| Швидкість підіймання без блока | 9.8 метри на хвилину |
| Швидкість підіймання з блоком | 4.8 метри на хвилину |
| Висота підіймання без блока | 20 метри |
| Висота підіймання з блоком | 10 метри |
| Кількість канатів або ланцюгів | 1 |
| Довжина каната або ланцюга | 19.9 метрів |
| Габаритні розміри | 33-11-16 сантиметрів |
| Вага | 10.2 кг |
Особливості:
- Легке підняття і переміщення важких предметів
- Дистанційне керування однією рукою
- Аварійний вимикач
- Функція автоматичного гальмування
- Захист від перегріву
- Міцне виконання
- Різноманітні можливості застосування
- Зменшене скручування вантажу завдяки сталевому тросу
- Вантажний гак з додатковим запобіжником
- Швидка і легка збірка
- Висока швидкість прокатки
- Потужний двигун
Призначення
Ця міцно виготовлена тросова лебідка стане ідеальним помічником у вашому гаражі чи майстерні. Просто піднімати та переміщати важкі предмети не становить проблеми.
Потужний двигун і міцний сталевий трос пропонують широкий спектр можливих застосувань.
Завдяки довгому кабелю на ручному пульті керування ним можна безпечно та зручно керувати з землі однією рукою.
Гарантія 1 рік від виробника
Комплектація:
- Лебідка - 1 шт
- Інструкції користувача - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10.2 кг |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Основні | |
| Висота підйому | 20 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 250 кг |
| Потужність електродвигуна | 578 Вт/год |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Лебідка |
- Ціна: 2 449 ₴





