Потужна садова газонокосарка електрична Hurricane (1300 Вт / висота скошування 20-60 мм / травозбірник 30л)
Потужна садова газонокосарка електрична Hurricane (1300 Вт / висота скошування 20-60 мм / травозбірник 30л)
Газонокосарка електрична Hurricane HEM-E – ідеально підходить для догляду за газонами. Її потужний двигун забезпечує безперебійну роботу протягом тривалого часу. Завдяки широким і великим колесам газонокосарка надійно захищена і легко долає будь-яку місцевість. 3-ступінчасте центральне регулювання висоти зрізу та складана ручка даної моделі полегшує як транспортування, так і зберігання газонокосарки. Тиха робота є додатковою перевагою газонокосарки. Електрична газонокосарка має ширину зрізу 32 см. Завдяки потужному електродвигуну та функціональному дизайну вона дозволяє швидко і ефективно косити траву, забезпечуючи ідеально рівний зріз навіть на великих площах.

- Подвійне загартування ножа і точне його шліфування забезпечують ідеальні результати різання.
- Збільшує час між порожнечами під час косіння, що дозволяє економити час.
- Сприяє ефективному збиранню скошеної трави завдяки 30-літровому кошику для трави і контрольованій циркуляції повітря.
- Комфортна ручка дозволяє легко і приємно працювати.
- Легкий доступ і зручне користування завдяки компактним розмірам і невеликій вазі.
- Центральне регулювання висоти зрізу для забезпечення оптимального рівня різання.

Комплектація:
- Газонокосарка електрична Hurricane HEM-E
- Держак (з 3-х частин)
- Колеса
- Набір фіксуючих елементів
- Комплект інструменту для збирання/регулювання
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
Технічні характеристики:
- Тип: електрична
- Потужність: 1300 Вт
- Ширина зрізу: 32 см
- Висота зрізу: приблизно 20/40/60 мм
- Місткість травозбірника: приблизно 30 л
- Кількість рівнів висоти зрізу: 3
- Макс. число обертів, об/хв: 3450
- Викид скошеної трави: Викид в травозбірник
- Кількість коліс: 4 шт.
- Рівень шуму, дБ: 82
- Напрямна шина: метал
- Ніж: сталь
- Вага: 10.1 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurricane |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 360 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3450 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Висота | 955 мм |
| Вага | 10.1 кг |
- Ціна: 1 919 ₴






