Бетонозмішувач Güde Concrete Mixer GBM (660 Вт, 160 л, 3000 об/хв)
Характеристики бетонозмішувача Güde Concrete Mixer GBM:
| Тип | бетонозмішувач |
| Принцип дії бетономішалки | гравітаційний |
| Потужність | 660 Вт |
| Обороти | 3000 об/хв |
| Вінець | чавунний |
| Загальний б'єм | 160 л |
| Діаметр отвору | 400 мм |
| Об'єм | 0.24 |
| Розмір коліс | 11" x 1,90" |
| Напруга мережі | 230В, 50Гц |
| Вага | 54 кг |
Особливості:
- Легкий і безпечний у використанні
- Конічна форма барабана для оптимальних результатів змішування
- Великий отвір барабана для легкого спорожнення
- Чавунний зубчастий вінець гарантує тривалий термін служби
- Великі колеса з металевим обрамленням забезпечують безперешкодне переміщення по будівельному майданчику
Призначення
Бетонозмішувач ідеально підходить для змішування всіх типів будівельних матеріалів завдяки об'єму барабана 160 літрів. Потужний двигун 660 Вт дає можливість виконувати роботи протягом тривалого часу. Стійка та міцна конструкція. Спеціальне порошкове пофарбування захищає метал від корозії.
Гарантія 1 рік від виробника
Комплектація:
- Бетонозмішувач - 1 шт
- Колеса - 2 шт
- Набір монтажних аксесуарів - 1 комплект
- Інструкції користувача - 1 шт
- Оригінальна упаковка - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Güde |
| Країна виробник | Німеччина |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 160 л |
| Об'єм готової суміші | 135 л |
| Діаметр отвору барабана | 400 мм |
| Частота обертів барабана | 28 об/хв |
| Час перемішування | 7 хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм бака розчинозмішувача | 160 л |
| Кількість обертів лопатей | 28 об/хв |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 660 Вт |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1160 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 1180 мм |
| Вага | 54 кг |
- Ціна: 6 539 ₴





