Компресор масляний повітряний ремінний Kowal Polska ( 100 л / 10 бар / 3 кВт / 430 л/хв. / 4к.с. )
Компресор повітряний масляний Kowal Polska 5906154038539 – 100-літровий масляний компресор від відомої компанії KowaL Polska. Він має потужний двигун потужністю 3000 Вт. Чудово підійде в будь-якій майстерні. Він може живити різні типи пневматичних інструментів, використовуватися для фарбування розпиленням, піскоструминної обробки, накачування шин та знаходити інші застосування. Оснащений двома чіткими манометрами, що показують тиск.
Ця модель дуже добре розсіює тепло та характеризується низьким енергоспоживанням при збереженні високих робочих параметрів. Збільшений діаметр турбіни впливає на високу ефективність повітряного потоку , а також запобігає засміченню брудом.
Крім того, він оснащений колесами (2 фіксованих + 1 поворотне), що забезпечує легке та безпроблемне пересування. Завдяки використанню 3-поршневого двигуна, пристрій адаптований до інтенсивної роботи. Компресор також має СЕПАРАТОР – він утримує воду та масло у відпрацьованому повітрі.
Крім того, варто зазначити, що двигун і насос з'єднані за допомогою ремінної передачі. Це низькошвидкісний компресор, оскільки швидкість обертання двигуна перекладається приблизно в 900 обертів насоса за хвилину. Це значно збільшує термін служби всього пристрою, зберігаючи при цьому високу ефективність насоса.
Переваги:
- Збільшена потужність двигуна
- Чавунні циліндри
- Вбудований редуктор тиску
- Велика охолоджувальна турбіна - тихіша робота компресора
- Безщітковий двигун
- Міцні колеса забезпечують легке транспортування в потрібне місце
- Роздільник
- дюралюмінієві поршні
- 3 кільця
- сталеві клапанні пластини
- тиха робота
- збільшений хід поршня приблизно на 20% порівняно з попередньою моделлю
- легко читається індикатор рівня оливи
Комплектація:
- 2 гумові колеса
- 1 поворотне колесо
- вбудований дегідратор з редуктором
- 3 металевих повітряних фільтра з HEPA-вставкою
- 4 швидкісні з'єднувачі
- Посібник PL
- 1 вентиляційний отвір
- 1 кришка заливної горловини
Технічні характеристики:
- Тиск: 10 бар
- Циліндрів: 3
- Фази: 1
- Потужність: 3000 Вт
- Напруга: 220 В
- Об’єм: 100 л
- Охолодження: повітряне
- Продуктивність: 430 л/хв
- Розташування ресивера: горизонтальне
- Тип: масляний, поршневий
- Привід: ремінний
- Частота: 50 Гц
- Формфактор: переміщуваний
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Опозитний(Горизонтальний) |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.43 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1010 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Висота | 350 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 12 299 ₴










