Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики газонокосарки бензинової HUTER GLM-5.0ST:
| Тип двигуна | бензиновий |
| Потужність | 1800 Вт |
| Робочий об'єм двигуна | 100 кубічних сантиметрів |
| Ширина косіння трави | 46 cм |
| Висота скошування | 25-75 мм |
| Оберти двигуна | 35000/хв |
| Паливний бак | 1 л |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Рекомендована площа скошування | 1000 кв.м |
| Місткість травозбірника | 60 л |
| Вага | 23 кг |
Особливості:
- антивібраційна система
- можливість установки мульчуючої насадки
- регулювання висоти скошування
- гальмо двигуна
- регулювання ручки по висоті
- складна ручка
Призначення
Газонокосарка HUTER GLM-5.0ST призначена для догляду за газонами на присадибних та дачних ділянках. Вона незамінна, коли потрібно рівно та акуратно підстригти траву на галявинах з рівною поверхнею.
Гарантія 1 рік від виробника
Комплектація:
- Газонокосарка - 1 шт
- Паспорт продукції - 1 шт
- Гарантійний талон – 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 46 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | HUTER |
| Об'єм двигуна | 100 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Витрата палива | 0.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1460 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 8 459 ₴



