Електропила ланцюгова мережева, пила для обрізки дерев і гілок Deko DKEC16 (3000 Вт, 900 м/хв 40.5 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила ланцюгова мережева, пила для обрізки дерев і гілок Deko DKEC16 (3000 Вт, 900 м/хв 40.5 см)
Ланцюгова електропила Deko DKEC16 використовується для різання дерев'яних колод і матеріалів, обрізки гілок, валки дерев і багато іншого.
Завдяки своєму живильному джерелу 220 вольт, пила ідеально справляється з великими обсягами робіт. З шириною довжиною 405 мм ви зможете ефективно валити невеликі дерева і готувати дрова на зиму. Ця модель обладнана потужним поздовжнім мотором, що має потужність 3000 ват. Аварійне гальмо ланцюга забезпечить безпеку користувача, запобігаючи травмам і водночас захистить інструмент від пошкоджень.

Особливості:
- плавний пуск
- гальмо ланцюга
- безключова заміна оснащення
- блокування кнопки ввімкнення
- гарантія 1 рік від виробника
Комплектація:
- Електропила - 1 шт
- Шина - 1 шт
- Ланцюг - 1 шт
- Паспорт продукції - 1 шт
- Гарантійний талон
Характеристики електропили ланцюгової Deko DKEC16:
| Тип | ланцюгова електропила |
| Довжина пилки/полотна/шини | 40.5 см |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| tyle="text-align:center;vertical-align:middle">Потужність | 3000 Вт |
| Швидкість | 900 м/хв |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Швидкість різання | 8 м/с |
| Вага | 4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deko |
| Довжина шини | 40.5 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Загальні | |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга акумулятора | 8 В |
| Кількість обертів | 900.0 |
- Ціна: 1 390 ₴






