Компресор поршневий масляний електричний побутовий Denzel BCV2200\100 (100 л, 2000 Вт, 370 л/хв)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
>Компресор поршневий масляний електричний побутовий Denzel BCV2200\100 (100 л, 2000 Вт, 370 л/хв)
Компресор Denzel BCV2200/100 призначений для роботи в майстернях, автосервісах, виробництвах або в побуті. Завдяки тиску 8 бар і продуктивності 370 л/хв, до нього можна під'єднувати одразу два пневмоінструменти, як-от дриль, долото, заклепувальний або продувний пістолет, фарбопульт тощо.
Чавунні циліндри, надійна ремінна передача і ресивер на 100 літрів забезпечують тривалу роботу компресора. За потреби можна під'єднати другий накопичувач або пневмомагістраль через додатковий порт.

Переваги моделі:
- Тепловий захист: температура обмоток двигуна контролюється, і в разі перегріву компресор автоматично вимикається для охолодження.
- Захист від перевантаження: у разі перевищення сили струму двигун негайно вимикається, що запобігає його пошкодженню.
- Реле тиску: автоматично підтримує тиск у діапазоні 6.5-8 бар, що захищає компресор від поломок.
- Спускний клапан: у разі перевищення допустимого тиску зайве повітря стравлюється через запобіжний клапан.
- 2 манометри: дозволяють контролювати тиск як у ресивері, так і на виході.
- Якість збірки ресивера: товщина стінок понад 2 мм, міцні зварні з'єднання та антикорозійне покриття.
- Надійний картер: забезпечує повний захист від витікання масла.
- Оглядове віконце дає змогу контролювати рівень масла.
- Корозійностійка клапанна плита: гальванічне покриття запобігає руйнуванню сталі.
- Повітряний фільтр: утримує навіть дрібні частинки пилу, підвищуючи зносостійкість циліндрів.
- Клапан зливу конденсату: швидко видаляє накопичену вологу з ресивера.
- Транспортування без проблем: колеса та П-подібна ручка допомагають переміщувати компресор.
- Стійкість: опори з прорезиненим покриттям знижують вібрації.
Технічні характеристики:
- Тип компресора: поршневий / ремінний
- Тип змащення: масляний
- Тип двигуна: електричний
- Потужність двигуна: 2000 Вт
- Напруга мережі: 220 Вольт
- Продуктивність: 370 л/хв
- Максимальний тиск: 8 бар
- Об'єм ресивера: 100 л
- Кількість поршнів: 2
- Тип з'єднання: рапід (EURO)
- Кількість виходів: 2
- Розташування ресивера: горизонтальне
- Регулювання вихідного тиску: так
- Фільтр повітряний у комплекті: 1 шт
- Захист від перегріву: так
- Габарити (в упаковці): 1050 405 810 мм
- Вага (в упаковці): 79000 г
Комплектація:
- Компресор Denzel BCV2200/100
- Колеса - 2 шт
- Комплект осей - 2 шт
- Віброопора - 1 шт
- Повітряний фільтр - 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DENZEL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Двоступінчастий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.37 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 55.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1050 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Висота | 810 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 13 249 ₴









