Характеристики газонокосарки бензинової Hyundai L 5120RS:
| Тип двигуна | бензиновий |
| Потужність | 2800 Вт |
| Робочий об'єм двигуна | 72 кубічних сантиметрів |
| Ширина косіння трави | 46 cм |
| Висота скошування | 20-57 см |
| Центр регулювання висоти зрізу | так |
| Рекомендована площа газону | 1400 m² |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Система стрижки трави | задній викид, збір у кошик |
| Місткість травозбірника | 38 л |
| Вага | 22 кг |
Особливості:
- Обладнана системою подрібнення трави для удобрення ґрунту Eco Clip, що допомагає використовувати вирізану траву як органічне добриво. Це екологічно чистий спосіб покращення якості газону.
- Функція регулювання висоти скошування дозволяє легко і точно налаштувати висоту косіння з урахуванням потреб вашого газону.
- Регульована складна рукоятка забезпечує зручність у використанні та зберіганні газонокосарки.
- Надійна стальна дека забезпечує високу міцність та довговічність використання газонокосарки.
Призначення
Газонокосарка Hyundai L 5120RS має два режими стрижки трави, що забезпечує можливість вибору оптимального режиму залежно від потреб газону. Особливою перевагою є система самоочистки AutoWash, яка дозволяє легко та швидко очищати газонокосарку від залишків трави після роботи.
Гарантія 1 рік від виробника
Комплектація:
- Газонокосарка - 1 шт
- Паспорт продукції - 1 шт
- Гарантійний талон – 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 46 мм |
| Висота скошування | 57 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 38 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Hyundai |
| Об'єм двигуна | 72 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Витрата палива | 0.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1510 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 1030 мм |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 8 809 ₴



