Характеристики газонокосарки бензинової Makita ELM3320:
| Тип | колісна |
| Потужність | 1100 Вт |
| Об'єм двигуна | t ck-table-constructor__cell_type_colored ck-table-constructor__text" style="text-align:center;vertical-align:middle">95 кубічних сантиметрів |
| Довжина мережевого кабелю | 0.3 м |
| Оберти двигуна | 24000 об/хв |
| Ширина скошування | 33 см |
| Регулювання висоти скошування | 2 рівні |
| Рекомендована площа скошування | 400 кв.м |
| Травозбірник | м'який, об'єм 30 л |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Висота скошування | 20-55 мм |
| Вага | 15 кг |
Особливості:
- регулювання висоти скошування
- блокування від випадкового включення
- регулювання ручки по висоті
- складана ручка
Призначення
Газонокосарка Makita ELM3320 володіє електричним двигуном потужністю 1100 Вт, та є чудовим вибором для скошування густої трави на великих площах. Завдяки ширині скошування 33 см та площі скошування 400 м², ця чотириколісна газонокосарка забезпечує зручний та продуктивний догляд за газоном.
Конструктивні особливості включають регулювання висоти ручки, складану ручку, що додає зручності в зберіганні. Додатковими функціями є регулювання висоти скошування, а привід цієї газонокосарки виконується вручну. Корпус виготовлений з пластику, що забезпечує легкість та маневреність.
Гарантія 1 рік від виробника
Комплектація:
- Газонокосарка - 1 шт
- Паспорт продукції - 1 шт
- Гарантійний талон – 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 3000 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Makita |
| Об'єм двигуна | 95 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Витрата палива | 0.4 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1460 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів (об/хв) | 24000 |
- Ціна: 5 559 ₴




