Електропила ланцюгова мережева, пила для обрізки дерев і гілок ELS-2,7P Huter (2550 Вт, 40 см, 750 м/хв)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 837441211
1 390 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 235-62-50
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила ланцюгова мережева, пила для обрізки дерев і гілок ELS-2,7P Huter (2550 Вт, 40 см, 750 м/хв)
Електропила Huter ELS-2,7P - потужний і надійний інструмент, який стане хорошим помічником власнику присадибної ділянки. Ланцюгова пилка здатна розпилювати деревину як поперек, так і вздовж. З її допомогою можна обрізати гілки, валити дерева, заготовляти дрова та виконувати будівельні роботи з пиломатеріалом.

Особливості:
- Зручна задня рукоятка невеликого розміру з пусковим курком жорстко сидить у руці, що сприяє надійному утриманню електропили.
- Автоматичне гальмо ланцюга у вигляді щитка забезпечує безпеку роботи з електропилкою, насамперед, захист ваших рук.
- В основі рукоятки передбачено спеціальний фіксатор для запобігання від'єднання штекера від розетки.
- Замінити кисті електродвигуна можна швидко і просто завдяки їх зручному розташуванню. Досить відкрутити кришку щіткотримача.
Комплектація:
- Електропила - 1 шт
- Шина - 1 шт
- Ланцюг - 1 шт
- Захисний чохол шини - 1 шт
- Паспорт продукції - 1 шт
- Універсальний ключ - 1 шт
Характеристики електропили ланцюгової ELS-2,7P Huter:
| Тип | ланцюгова електропилка |
| Довжина пилки/полотна/шини | 40 см |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Потужність | 2550 Вт |
| Швидкість | 750 м/хв. |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Кількість ланок | 57 |
| Ширина паза | 1.3 мм |
| structor__cell_type_colored ck-table-constructor__text" style="text-align:center;vertical-align:middle">n style="font-size:16px">Довжина шнура живлення | 0.45 м |
| Вага | 5.5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELS |
| Довжина шини | 40 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 750 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Загальні | |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 1 390 ₴






