Пила торцювальна по дереву мережева, торцювання з протяжкою WORTEX MS 3020 LB (2300 Вт, диск 305мм) / Торцеві пили
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила торцювальна по дереву мережева, торцювання WORTEX MS 3020 LB (2300 Вт, диск 305мм)
Торцювальна пила з протяжкою 305 мм WORTEX МS 3020 LB призначена для різання дерева та аналогічних матеріалів. Інструмент вирізняється міцністю та гарантованою надійністю. Підходить для прямих і криволінійних розрізів, що мають кут скосу до 45° в обидва боки. Потужний щитковий двигун з ремінним приводом забезпечує високу продуктивність і дозволяє витримувати великі навантаження.
Параметри різання:
- 0° x90° 330 x 105 мм;
- Зліва: 0°x45° 330 x 60 мм;
- Справа: 0°x45° 330 x 33 мм;
- Зліва: 45°x45° 230 x 60 мм;
- Справа: 45°x45° 230 x 33 мм;
- 45°x90° 230 x 105 мм.

Характеристики пили торцювальної WORTEX MS 3020 LB:
- Тип живлення від мережі
- Діаметр диска 305 мм
- Глибина різу/вибирання 105 ммpan>
- Макс. оберти холостого ходу 3800 об/хв
- Потужність 2300 Вт
- Глибина пропилу в дереві 105 мм
Особливості:
- Оснащена системою видалення пилу
- Має вбудований лазерний покажчик для більш точного пиляння
- Швидке регулювання глибини та ширини різу
- Вирізна пила обладнана металевими ковзними полозами
- Зручна система затиску заготовки, яка забезпечує плавний хід і точний різ
- Настроювані упори і струбцина допомагають досягти максимальної зручності під час роботи з довгими заготовками
- Ребра жорсткості в основі надають додаткову міцність конструкції
Комплектація:
- Пила торцювальна - 1 шт
- Пиляльний диск - 1шт
- Інструкція
- Гарантійний талон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wortex |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 105 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
- Ціна: 7 395 ₴










