Мийка високого тиску для дому побутова з потужним двигуном HUTER (2400 Вт/150 бар/380 л/год)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 837441475
3 000 ₴
2 400 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
Мийка високого тиску для дому побутова з потужним двигуном HUTER (2400 Вт/150 бар/380 л/год)
Мийка високого тиску з потужним двигуном HUTER W105-GS – мийний апарат для прибирання та миття садових доріжок, невеликої техніки, мотоциклів, велосипедів, фасадів будівель, парканів і т.д. Використовується для очищення різних поверхонь від забруднень за допомогою струменя води під напором. Вона має робочий тиск 90 бар, який у пікові моменти може досягати 150 бар. Це достатньо для побутового використання, включаючи миття автомобілів, мототехніки, допоміжних приміщень, двору, тераси і фасадів будинку. Модель HUTER W105-GS оснащена синхронним двигуном потужністю 2400 Вт, який працює від електромережі 230 В. Шланг високого тиску довжиною 6 м зроблений з полівінілхлориду, який стійкий до розтріскування при низьких температурах. За годину роботи апарат витрачає до 380 л води. Забір води можна робити з бочки або іншої ємності. На вході встановлений фільтр для чищення води від забруднень. Гарантія на пристрій становить 1 рік.
Попередження! Не використовуйте та не зберігайте мийку при температурі навколишнього повітря нижче 0°С.

- Ефективно очищує, дезінфікує та знежирює
- Мийка дуже універсальна та багатофункціональна
- Висока якість збірки
- Висока потужність двигуна
- Легка вага
- Підвищена потужність двигуна
- Більш товста обмотка двигуна
- Прямий привід
- Металевий насос
- Повна автоматична зупинка: коли відпускається курок, насос зупиняється
- Велика ручка для транспортування
- Можливість циркуляції теплої води до 40 градусів
- Система VIBRATION
Комплектація:
- Мийка високого тиску
- Пістолет-розпилювач розбірний
- Шланг високого тиску
- Піногенератор
- Голка для очищення сопла
- Фільтр
- Швидкознімний конектор для шланга подачі води
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації.
Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 2400 Вт
- Робочий тиск: 90 бар
- Продуктивність: 380 л/год.
- Довжина шланга: 6 м
- Довжина електричного кабелю: 6 м
- Номінальна напруга: 220 В
- Максимальний тиск: 150 бар
- Температура води: 0-40 °C
- Робоча температура: 5-50 °C
- Вага: 9 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Мінімальний тиск | 90 бар |
| Максимальна продуктивність | 380 л/год |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Дозатор миючого засобу, Можливість забору води з ємкості, Запобіжний клапан, Автовідключення при відсутності води, Бак для води, Відсік для зберігання насадок, Колеса, Ручка для перенесення, Захист від перегріву, Функція автовідключення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Грязьова фреза, Стандартна щітка, Піскоструминна насадка, Фільтр тонкої очистки, Фільтр грубої очистки, Шланг для підключення до водопроводу, Пінна насадка |
| Кількість обертів вала двигуна | 2900 об/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 40 град. |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 1.1 л |
| Розташування клавіш управління | пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 6 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Сопло струминної трубки | Трьохпозиційне |
- Ціна: 2 400 ₴








