Мийка високого тиску від мережі для авто, фасадів, меблів побутова HYUNDAI (2000 Вт / 150 бар / 390 л/год)
Мийка високого тиску від мережі для авто, фасадів, меблів побутова HYUNDAI (2000 Вт / 150 бар / 390 л/год)
> Мийка високого тиску від мережі HYUNDAI 837441624 – це незамінний помічник для безконтактного очищення автомобілів, мототехніки, фасадів, тротуарів, меблів та т.п. Вам не обов'язково піднімати та переносити мийку в руках, наявність коліс дозволяє перевозити її без особливих зусиль по рівних поверхнях. Ергономічний дизайн і легке встановлення аксесуарів роблять роботу з мийкою приємною та ефективною.
Мийка з живленням від мережі завжди готова до роботи - просто увімкніть її в розетку. Обираючи мережеву модель, вам не доведеться забувати заряджати акумулятор або турбуватися про те, що машина розрядиться під час прибирання. Крім того, вона не виділяє випарів, а тому є екологічно чистою та комфортною у використанні.
Завдяки поєднанню високої потужності, високого тиску й оптимального потоку води цей прилад незамінний у будь-якому будинку. Потужний мотор гарантує високу ефективність роботи, даючи змогу швидко й ефективно видаляти бруд із різних поверхонь. Завдяки високому класу водонепроникності IPX5 пристрій захищений від потрапляння вологи за нормальних умов експлуатації. Завдяки широкому вибору аксесуарів пристрій можна використовувати для виконання різних завдань, від миття автомобіля до очищення бруківки. Є вбудований відсік для зберігання приладдя для миття, можна зберігати в акуратному порядку.

- Мийка обладнана додатковим прозорим фільтром для води, щоб запобігти потраплянню домішок у насос.
- Тиск регулюється залежно від очищуваної поверхні.
- Регульована насадка дає змогу регулювати ширину струменя води.
- Спеціальний бічний затискач для кабелю живлення.
- Суперпотужний апарат із дуже високою потужністю (2000 Вт ECO), що дає змогу йому працювати під дуже високим тиском, а насос здатний пропускати 390 л/год.
- Ручка та коліщатка для зручного та комфортного транспортування в будь-яке місце.
Комплектація:
- Мийка високого тиску - 1 шт
- Шланг високого тиску - 1 шт
- Ручка – 1 шт
- Насадка грязьова фреза 1 шт
- Пістолет-розпилювач - 1 шт
- Голка для чищення форсунки насадки високого тиску - 1 шт
- Посібник з експлуатації - 1 шт
Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Робочий тиск: 95 бар
- Продуктивність: 390 л/год.
- Довжина шланга: 7 м
- Довжина електричного кабелю: 5 м
- Номінальна напруга: 220 В
- Максимальний тиск: 150 бар
- Температура води: 0-40 °C
- Робоча температура: 5-50 °C
- Вага: 9.6 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Мінімальний тиск | 100 бар |
| Максимальна продуктивність | 390 л/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Дозатор миючого засобу, Запобіжний клапан, Автовідключення при відсутності води, Бак для води, Відсік для зберігання насадок, Колеса, Ручка для перенесення, Захист від перегріву, Функція автовідключення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 9.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Струменева трубка, Грязьова фреза, Стандартна щітка, Піскоструминна насадка, Фільтр тонкої очистки, Фільтр грубої очистки, Шланг для підключення до водопроводу, Пінна насадка |
| Кількість обертів вала двигуна | 2800 об/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 40 град. |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 1.5 л |
| Розташування клавіш управління | пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 7 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Сопло струминної трубки | Трьохпозиційне |
- Ціна: 2 999 ₴






