Кутова шліфувальна машина електрична 230 мм болгарка DEKO (2300 Вт, 6300 об/хв) / КШМ шліфувальна мережева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина електрична 230 мм болгарка DEKO (2300 Вт, 6300 об/хв)
Кутова шліфмашина DEKO-230 - універсальний інструмент для різання, шліфування різних поверхонь. За допомогою певних пристроїв кутову шліфувальну машину можна також використовувати для чищення та шліфування. Додаткова рукоятка спрощує керування інструментом і знижує рівень вібрації. Встановити її можна вліво або вправо, залежно від уподобань оператора. Спеціальний поворотний кожух захищає оператора під час роботи, він може встановлюватися в декількох кутових положеннях. Функція плавного запуску забезпечує безпечне підключення до побутової мережі.
4_02_28_014046077.png" src="https://images.prom.ua/5489046282_w1280_h1280_image_2024_02_28_014046077.png?fresh=1" style="width:50%">
Технічні характеристики:
- Напруга/частота: 230В / 50Гц
- Потужність: 2300 Вт
- Холостий хід: 6300 об/хв
- Діаметр диска: 230 мм
- Комплектація
- Шліфмашина - 1шт
- Ключ фланцевий - 1шт
- Ключ шестигранний - 1шт
- Вугільні щітки - 2 шт
Характеристики:
- Тип: Шліфмашина кутова
- Тип живлення: Від мережі
- Бренд: DEKO
- Гарантія: 1 рік
- Клас інструменту: Професійний

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deko |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Поворотна |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 230 мм |
| Продуктивність шліфування | 5 кв.м/год |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина щітки | 60 мм |
| Діаметр щітки | 230 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 2 129 ₴






