Кутова шліфувальна машина, болгарка 230 мм Dexter (2000 Вт, 6000 об/хв) / КШМ шліфувальна електрична
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина, болгарка 230 мм Dexter (2000 Вт, 6000 об/хв)
КШМ (болгарка) Dexter-230 використовується під час виконання ремонтних, відновлювальних, будівельних, монтажних робіт і призначена для різання металу, каменю, бетону, дерева, шліфування та зачищення металевих, кам'яних поверхонь. Призначено для побутового застосування. Розмір застосовуваних дисків - 230 мм.
Обертання здійснюється щітковим електродвигуном потужністю 2000 Вт. Частота обертів - 6000 об/хв. Живлення здійснюється від побутової електромережі. Довжина шнура - 3 м. Маса інструменту - 4,5 кг. Гарантія виробника - 3 роки.

Переваги:
- Наявність системи блокування шпинделя при заклинюванні диска підвищує рівень безпеки при виконанні робіт.
- Система плавного пуску збільшить комфортність при експлуатації КШМ.
- Рукоятка з пусковою кнопкою може бути встановлена в одному з трьох положень. Можливе встановлення додаткової рукоятки в один із трьох отворів у корпусі.
- Зміна положення захисного кожуха для диска проводиться без застосування спеціальних інструментів.
Характеристики:
- Діаметр диска (мм) - 230
- Потужність (Вт) - 2000
- Число обертів (об/хв) - 6000
- Регулювання швидкості - Ні
- Плавний пуск - Так
- Підтримка постійних обертів під навантаженням - Ні
- Захист від ненавмисного запуску
- Антивібраційна система - Ні
- Захисна муфта - Ні
- Блокування шпинделя під час заклинювання диска - Так
- Регулювання положення кожуха без інструменту - Так
- Безключова заміна оснащення - Ні
- Тип двигуна - з вугільними щітками
- Довжина кабелю (м) - 3
- Аксесуари в комплекті - бічна рукоятка, захисний кожух, ключ
- Кейс - Ні
- Тип продукту (локальний) - кутова шліфувальна мережева машина
- Марка - DEXTER
- Модель продукту - 2100AG2-230.5
- Вага нетто (кг) - 4.500
Комплектація:
- Шліфмашина кутова - 1 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dexter |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Поворотна |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 230 мм |
| Продуктивність шліфування | 6 кв.м/год |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина щітки | 40 мм |
| Діаметр щітки | 230 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 2 299 ₴







