Кутова шліфувальна машина електрична КШМ P.I.T. 2300 Вт, 6300 об/хв, диск 230 мм / Шліфувальна машинка, болгарка
Кутова шліфувальна машина електрична КШМ P.I.T. 2300 Вт, 6300 об/хв, диск 230 мм
Кутова шліфувальна машина (болгарка) P.I.T. - Одна з найпотужніших кутошліфувальних машин бренду P.I.T. . Завдяки високій потужності та оптимальному розміру використовується як на будівництві, так і на домашньому ремонті. Висока потужність (2300 Вт) та оптимальна кількість обертів (6300 об/хв) забезпечують продуктивність роботи, а модернізований двигун - стабільність та ефективність Чудово підходить для різання, шліфування та зачищення. Кожух захищає оператора, а трипозиційна рукоятка допомагає контролювати інструмент під час роботи. Захист від підвищеної вібрації забезпечують косозубі шестерні редуктора в конструкції, а захист від пилу - вентиляційні отвори лабіринтового типу.

- Великий діаметр посадкового диска - 230 мм.
- Плавний, швидкий запуск
- Захист від випадкового ввімкнення
- Швидкознімний знімний кожух без додаткового інструменту
- Довгий термін служби завдяки конструкції редуктора на підшипниках.
- Поворотна основна рукоятка
- Встановлення додаткової рукояті в трьох положеннях
- Вентиляційні отвори лабіринтового типу
- Вимикач зі ступенем захисту IP5X
- Ергономічне гумове руків'я з насічками
- Широка зручна кнопка ввімкнення
- Швидкий доступ до щіток для легкої заміни
- Висока потужність і оптимальна вага для відмінного результату
Основні характеристики кутової шліфувальної машини (болгарки) P.I.T.:
- Потужність двигуна - 2300 ват
- Живиться від мережі - 220 вольт
- Диск - 230 мм
- Швидкість обертання - 6300 об/хв
- Тип рукоятки - трипозиційна
- Діаметр посадкового отвору - 22 мм
- Партномер - PWS230-D2
- Шпиндель - M14
- Блокування від випадкового ввімкнення - так
- Блокування шпинделя - так
- Плавний пуск - так
- Замінний кожух - так
- Довжина мережевого кабелю - 2 м
- Гарантія - 12 місяців
Комплектація:
- Шліфувальна машинка - 1 шт
- Пиляльний диск по дереву - 1 шт
- Додаткова ручка - 1 шт
- Ключ затискний - 1 шт
- Ключ шестигранний - 1 шт
- Захисний кожух - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | P. I. T. |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Поворотна |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 230 мм |
| Продуктивність шліфування | 5 кв.м/год |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Довжина щітки | 90 мм |
| Діаметр щітки | 80 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 2 229 ₴






