Кутова шліфувальна машина КШМ болгарка TOTAL 3000 (230 мм, 2300 Вт) / Шліфувальна машина електрична
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина КШМ болгарка TOTAL 3000 (230 мм, 2300 Вт)
Кутова шліфмашина TOTAL TG1302306 - це потужний мережевий інструмент, призначений для професійного використання в будівництві та металообробці. Поєднуючи високу продуктивність і надійність, вона підходить для різання, шліфування та полірування різних матеріалів.
style="font-size:14px">
Особливості:
- Суперпотужна КШМ TOTAL TG1302306 (потужність мотора 2300 Вт), спеціальної ергономічної форми з тонким руків'ям, призначена для сухого різання різноманітних будівельних матеріалів - металу, бетону, цегли тощо. (діаметр кола 230мм) і особливо зручна в експлуатації.
- У двигун не потрапляє пил. Зручно працювати з використанням алмазного диска.
- Регульований кожух вручну прикриває ріжучий круг. Захищає від іскор, абразивного пилу та робочого сміття.
- Корпус із міцного пластику оберігає внутрішні елементи від пошкоджень. Подовжується термін служби агрегату.
- Блокування не дозволяє шпинделю обертатися. Спрощує заміну оснащення.
- Додаткова рукоятка може бути встановлена вліво або вправо. Підходить як правшам, так і лівшам.
- Мережевий шнур великого перерізу посилений у місці стику з інструментом. Захищений від розривів і зламів.
- Еластичне покриття обох ручок для надійного хвата і контролю інструменту.
- Якір двигуна броньований і захищений від абразивного пилу.
Технічні характеристики:
- Тип: кутова шліфувальна машина
- Живлення: від мережі
- Напруга, В: 220-240
- Потужність, Вт: 2300
- Діаметр диска, мм: 230
- Внутрішній діаметр диска, мм: 22,2
- Різьба шпинделя: M14
- Швидкість без навантаження, об/хв: 6300
- Електронне регулювання обертів: немає
- Вага, кг: 7
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина - 1 шт.
- Додаткова рукоятка - 1 шт.
- Захисний кожух - 1 шт.
- Фланцевий ключ - 1 шт.
- Інструкція
- Коробка
Характеристики
- Тип: Шліфмашина кутова
- Максимальна потужність, Вт: 2300
- Тип споживання: Від мережі
- Конструктивні особливості: Антивібраційна рукоятка, Антивібраційна система
- Шпиндель: M14
- Колір: Бірюзовий
- Посадковий розмір: 22.23
- Клас інструменту: Професійний
- Гарантія: 1 рік
- Макс. діаметр диска, мм: 230
- Макс. оберти, об./хв: 6300

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Total |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Поворотна |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 230 мм |
| Продуктивність шліфування | 4 кв.м/год |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина щітки | 70 мм |
| Діаметр щітки | 230 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Ні |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 2 179 ₴







