Автомобільна полірувальна машина HYUNDAI (1100 Вт, 2900 об/хв)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина HYUNDAI G 1500 EXPERT призначена для фінішного полірування будь-яких поверхонь.
Переваги:
- Налаштування швидкості – для обробки різних матеріалів.
- Невелика вага – для зменшення навантаження на руки.
- Посилений корпус редуктора – для тривалого терміну служби.
- Велика потужність – для якісної роботи.
- Додаткова рукоятка для зручності використання.
Комплектація:
- Полірувальна машина.
- Додаткова ручка.
- Полірувальний диск.
- Поліруюча насадка.
- Інструкція користувача.
- Упаковка.
Характеристики:
- Тип: Полірувальна машина
- Максимальна потужність: 1100 Вт
- Тип споживання: Від мережі
- Функціональні особливості: Плавний пуск, Плавна зміна швидкості
- Гарантія: 1 рік
- Посадковий розмір: 22 мм
- Кріплення шліфліста: Липучка
- Шпіндель: M14
- Клас інструменту: Напівпрофесійний
- Макс. обороти: 2900 об/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 2900 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Продуктивність шліфування | 10 кв.м/год |
| Розмір цанги | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина шліфування | 150 мм |
- Ціна: 1 290 ₴


