Шабельна пила по дереву та металу Makita JR3060T у кейсі (1300 Вт, 20 мм, 2700 об/хв) / Ножівка мережева

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 813564354
1 022 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 235-62-50
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельна пила по дереву та металу Makita JR3060T у кейсі (1300 Вт, 20 мм, 2700 об/хв)
Цей універсальний інструмент здатний впоратися з багатьма столярно-теслярськими завданнями. З її допомогою можна різати різні матеріали: дерево, метал, пластик тощо.
Ручкотримач виконаний з нековзного матеріалу, що робить роботу з інструментом більш зручною.

Основні характеристики:
Комплектація:
- Шабельна пила Makita JR3060T
- Пиляльне полотно з металу - 1 шт
- Додаткові щітки - 1шт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2700 хід/хв |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Маятниковий хід | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Безключова заміна обладнання | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 022 ₴




