Пила дискова настільна циркулярна по дереву, циркулярка Bosch (1400 Вт, 4500 об/хв, диск 185 мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила дискова циркулярна настільна Bosch
Пила дискова циркулярна настільна Bosch - допоможе вам виконати ремонтні та майстерні роботи. З цією пилою ви зможете обрізати та вкоротити балки, дошки чи кухонні стільниці. Підходить для поперечного і поздовжнього різання деревини, дерев'яних плит, ДСП, фанери та інших деревних матеріалів.

Переваги:
- Тип оболонки мережевого шнура PVC стійкий до високих температур
- Можливість вибору кута роботи із заготівлею в діапазоні від -45° до +45°
- Інструмент відмінно збалансований, зручно та впевнено лежить у руці
- Низький рівень вібрацій
- Захисний кожух диска усуває ризик отримання травми
- Блокування шпинделя дозволяє швидко і легко замінити диск
Основні характеристики:
- Потужність двигуна — 1400 ват
- Живиться від мережі 230 - 240В ~ 50Гцn>
- Диск — 185 мм
- Швидкість обертання — 4500 об/хв
- Кут розпилу — 0° - 45°
- Отвір диска — 20 мм
- Глибина різання — під кутом 90° - 65 мм/ під кутом 45° - 45 мм
- Вага — 4,2 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- Пила циркулярна - 1 шт
- Пильний диск по дереву - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 1 232 ₴





