Перфоратор прямий електричний будівельний Parkside PBH 1050 C3 ударний дриль + кейс (900 Вт, 5200 об/хв)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор прямий електричний будівельний Parkside PBH 1050 C3
Потужний електричний перфоратор для буріння, свердління і довбання по бетону, цеглі, каменю та інших міцних матеріалах. Оснащений надійним двигуном на 900 Вт і поставляється в комплекті з кейсом для зберігання і транспортування.

Технічні параметри:
- потужність: 900 Вт
pan>>- ze:14px">сила удару: 3.6 Дж
- кількість ходів: 0-5200 об/хв
- холостий хід: n0 0-980 об/хв
- максимальний діаметр свердління: 26 мм у бетоні та камені/13 мм у металі/32 мм у дереві
Властивості:
- для обробки бетону, каменю, металу або дерева
- пневматична система удару з високою силою удару
- центральний селекторний перемикач:
- свердління - без удару
- свердління - з ударом
- довбання - пов'язаний удар із поворотним упором
- регулювання положення зубила (плавне)
- ручка для обмеження кількості обертів
- швидкозатискний патрон для круглих свердел
- неслизька ручка
- швидкомонтований тримач, сумісний із системою SDS-Plus
- додаткова ручка обертається на 360°
- світло живлення
У комплекті:
- Ударний дриль Parkside PBH 1050 C3 x 1
- Стамеска плоска 250 мм х 1 шт
- Свердло Ø 6 x 150 мм x 1
- Свердло Ø 8 x 150 мм x 1 шт
- Свердло Ø 10 x 150 мм x 1
- Обмежувач глибини x 1
- Швидкознімний свердлильний патрон для круглих свердел x 1
- 50 г спеціального мастила для свердла x 1
- Валіза х 1 шт

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 5200 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4100 уд/хв |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальний діаметр патрона | 6 мм |
| Кількість ступенів затягування | 20 |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип | Дриль |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 68 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Функція міксер | Немає |
| Гальмо двигуна | Немає |
| Захист від перевантажень | Да |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Блокування шпинделя | Да |
| Ударний режим | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 270 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Гніздо для кріплення біт | Да |
| Додаткова ручка | Да |
| Прогумований держак | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 1 449 ₴





