Шабельна пила, ножівка електрична P.I.T. з полотном (980Вт, 2500 об/хв) / Електроножівка універсальна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельна пила ножівка електрична P.I.T. з полотном
Шабельна пила ножівка електрична P.I.T. - потужна та надійна шабельна пилка. Вона оснащена регулюванням швидкості для акуратного різання крихких матеріалів або високошвидкісного розпилу. Зручна заміна пиляльного полотна без спеціального інструменту. Ергономічний дизайн корпусу, гарна розвага, гумові накладки полегшують контроль інструменту, підвищують комфорт під час роботи і захищають від пошкоджень.

Переваги:
- Можливість роботи з різними матеріалами: гіпсокартон, пластик, пінобетон, дерево
- Регулювання числа обертів здійснюється зусиллям на кнопку пуску
- Фіксація вимикача в робочому положенні
- Рукоятка прогумована, не ковзає в руці, що гарантує міцний захват
- Безступеневе регулювання частоти обертання
- Плавна зміна швидкості
Основні характеристики шабельної пилки ножівки електричної P.I.T. з полотном:
- Живиться від стандартної електромережі 220 вольт 50 герц
- Потужність - 980 ват
- Макс. оберти холостого ходу - 2500 об/хв.
- Макс. хід пилки/полотно - 25.4 мм
- Глибина пропилу в алюмінії (легких сплавах) - 10 мм
- Регулювання швидкості - є
- Глибина пропилу в дереві - 115 мм
- Довжина шнура живлення - 2 м
- Гарантія - офіційна - 12 місяців
Комплектація:
- Пила - 1 шт
- Пиляльне полотно по дереву - 1 шт
- Пиляльне полотно по металу - 1 шт
- Ключ шестигранний - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | P. I. T. |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 980 Вт |
| Розмір ходу полотна | 25.4 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 115 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Маятниковий хід | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Безключова заміна обладнання | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 1 208 ₴









