Подрібнювач гілок з баком електричний Woodex 2800 Вт / 60 л / 125 кг/ год / діаметр гілок 45 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подрібнювач гілок з баком електричний Woodex 2800 Вт / 60 л / 125 кг/ год / діаметр гілок 45 мм
Електричний подрібнювач гілок Woodex – це потужний і зручний електроінструмент, який стане чудовим вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Переваги:
Потужний двигун – 2800 Вт для ефективної роботи
Захист від перегріву – стабільність у довготривалому використанні
Оптимальний баланс ваги та потужності – комфорт у роботі
Комплектація:
Подрібнювач гілок
Контейнер
Інструкція
Оригінальна упаковка
Технічні характеристики:
- Живлення: 220–230 В
- Потужність: 2800 Вт
- Оберти: 43 об/хв
- Продуктивність: 125 кг/ год
- Об’єм сміттєзбірника: 60 л
- Рівень шуму: 90 дБ
- Максимальний діаметр гілок: 45 мм
- Вага: 25 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 43 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 7 999 ₴




