Газонокосарка електрична ножова садова Gardena (1200 Вт / висота скошування 25-65 мм / травозбірник 30л)

- Готово до відправки
- Код: 839530009
2 373,75 ₴
1 899 ₴
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
Газонокосарка електрична ножова садова Gardena (1200 Вт / висота скошування 25-65 мм / травозбірник 30л)
Газонокосарка електрична ножова Gardena 839530009 – ідеально підходить для догляду за невеликими та середніми газонами площею до 300 м². За допомогою подвійно загартованого леза DuraEdge з прецизійним шліфуванням ваш газон буде ідеально доглянутим, з чистим і рівним зрізом.
Завдяки спрямованій циркуляції повітря вся скошена трава дуже ефективно збирається у 30-літровий травозбірник. Він заповнюється повністю, зменшуючи частоту випорожнення та заощаджуючи час. Завдяки індикатору рівня заповнення ви завжди знаєте коли потрібно спорожнити травозбірник.
Держак PowerMax є ергономічною завдяки ErgoTec, яка підтримує природне положення руки. Це дозволяє легко і легко косити газонокосаркою протягом тривалого часу. Використовуйте регульовану триступеневу ручку, щоб адаптувати її до розміру тіла для ще більшого комфорту.
Компактна, легка конструкція забезпечує відмінну маневровість. За допомогою доступної кнопки QuickFit-Plus можна інтуїтивно відрегулювати висоту зрізу електрогазонокосарки в діапазоні від 25 до 65 мм по центру корпусу однією рукою перед початком роботи. Ви вкоротите кожну травинку до бажаної довжини. Завдяки бічним гребінцям ви досягнете ідеального результату стрижки навіть уздовж стін та країв. Після того, як газон буде приведений у належний вигляд, просто складіть ручку електричної газонокосарки GARDENA для компактного зберігання.

- Модель збудована на базі фірмового двигуна потужністю 1200 Вт.
- Лезо DuraEdge з подвійним гартуванням і прецизійним шліфуванням залишатиметься гострим протягом тривалого часу, забезпечуючи скошування трави, а не її рубку, збивання.
- Система спрямованої циркуляції повітря забезпечує заповнення травозбірника на 100%. Це дозволяє рідше переривати роботу, щоб спустошити кошик.
- Травозбірник повністю виконаний із пластику та має об'єм – 30 л.
- Наявність індикатора рівня заповнення травозбірника дозволяє легко визначити, коли його слід спустошити.
- Центральне регулювання висоти скошування (шляхом натискання кнопки). Доступно 3 положення, що дозволяють виставити висоту трави в межах 25-65 мм.
- Ергономічна рукоять, підтримує природне становище руки під час роботи з косаркою.
- Регульоване положення ручки (доступно 3 положення) дозволяє комфортно працювати з газонокосаркою для людей з різним зростом.
- Наявність бічних гребінців для ідеального скошування трави вздовж стін, бордюрів.
- При зберіганні не займає багато місця завдяки складній ручці.

- Газонокосарка Gardena (основний блок із електродвигуном)
- Знімний травозбірник (об'ємом 30 л)
- Ручка керування (складана для зручного зберігання)
- Комплект кріплень для складання ручки
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Оригінальна упаковка (картонна коробка)
Технічні характеристики:
- Тип: електрична
- Потужність: 1200 Вт
- Ширина зрізу: 32 см
- Висота зрізу: приблизно 25/45/65 мм
- Місткість травозбірника: приблизно 30 л
- Кількість рівнів висоти зрізу: 3
- Макс. число обертів, об/хв: 3300
- Викид скошеної трави: Викид в травозбірник
- Кількість коліс: 4 шт.
- Рівень шуму, дБ: 85
- Напрямна шина: метал
- Ніж: сталь
- Вага: 9.7 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 9.7 кг |
- Ціна: 1 899 ₴






