Обприскувач акумуляторний Huter ( 12 літрів / 8 А/г / час роботи до 4.5 год)садовий розпилювач
Обприскувач акумуляторний Huter SP-12/8AC – компактний, але надійний помічник для роботи на садових і присадибних ділянках, клумбах, у теплицях і парниках. Модель оснащено свинцево-кислотною батареєю (12 В) ємністю 8 А·год – запорука ефективної роботи впродовж тривалого часу (4.5 год). 12-літровий бак вміщує достатньо розчину, аби обробити велику кількість рослини за один раз. При цьому пристрій заряджається за 8 год, тож оптимальним рішенням є відновлення заряду впродовж ночі, а на наступний день можна знову братися до роботи. Також конструкцією передбачено вбудований вольтметр.
Чотири сопла цього обприскувача розпорошують дрібні, неначе роса, краплини рівномірно й ефективно, вкриваючи кожен листок зелених насаджень. А завдяки продуктивності пристрою 2,9 л/хв швидке та якісне оброблення гарантовано. Дальність розпилення – до 6 м, робочий тиск сягає 4,5 бар.
Завдяки можливості регулювання довжини штанги можна легко діставати до важкодоступних місць і високих гілок, а з огляду на вагу обприскувача 4,5 кг, компактну конструкцію і вбудоване руків’я для подавання розчину, він є доволі зручним у використанні.
Переваги:
- Ємність 12 л - забезпечує довготривалу роботу без необхідності частого наповнення.
- Легкий і зручний - завдяки невеликій вазі та зручним регульованим плечовим ременям, він комфортно носиться навіть під час тривалої роботи.
- Ефективний мембранний насос - дає змогу досягти оптимального тиску для якісного розпилення.
- Чотири сопла для плантацій - дають можливість рівномірно обприскувати великі площі.
- Металева телескопічна насадка - надає зручність під час обробки високих рослин і важкодоступних місць.
- Акумулятор 12 В - забезпечує мобільність і автономність роботи без постійного підзаряджання.
- Герметична конструкція - забезпечує безпечну роботу без витікань і підвищує надійність обладнання.
- Вентиляція спини - гарантує комфорт навіть при довготривалому використанні.
Комплектація:
- Обприскувач - 1 шт
- Зарядний пристрій - 1шт
- Насадки - 4 шт
- Інструкція
- Гарантійний талон
Технічні характеристики:
- Акумулятор: літій-іонний (Li-Ion)
- Ємність акумулятора: 8 А/год
- Дальність розпилення: До 6 м
- Довжина розпилювальної трубки: 110 см
- Максимальна витрата рідини: 2.9 л/хв
- Об'єм баку: 12 л
- Спосіб перенесення: Ранцевий
- Тип обприскувача: Акумуляторний
- Тиск: 3-4.5 Bar
- Час роботи від акумулятора: 4.5 год
- Вага: 4.5 кг
Купуйте прямо зараз за найкращою ціною! Швидка доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 6 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 2.9 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Загальна вага | 4.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4.5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4.5 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 899 ₴





