Кутова шліфувальна машина, болгарка електрична Makita (1400 Вт, 12000 об/хв, диск 125 мм) / КШМ шліфувальна

-20%
- Готово до відправки
- Код: 814224909
1 311,25 ₴
1 049 ₴
+380 (63) 235-62-50
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина, болгарка електрична Makita (1400 Вт, 12000 об/хв, диск 125 мм)
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Makita - висока продуктивність шліфування/різання завдяки високому крутному моменту і потужності 1400 Вт. Найкращий комфорт для користувача у своєму класі завдяки ергономічному дизайну і розміру ручки, що ідеально підходить для руки. Довгий термін служби навіть у важких умовах і під навантаженням завдяки міцній конструкції та довговічним компонентам.

Основні характеристики кутової шліфувальної машини (болгарки) Makita:
- Потужність двигуна - 1400 ват
- Живиться від мережі - 210 - 240 В/50 -; 60 Гц / AC
- Диск - 125 мм
- Швидкість обертання - 12000 об/хв
- ont-size:14px">Діаметр отвору - X-lock
- Глибина різання - 31 мм
- Розмір інструмента - 309x141x113 mm
- px">Система підтримки постійного крутного моменту - так
- Захист від перезавантаження - так
- Плавний старт - так
- Затискається без ключа - так
- Довжина мережевого кабелю - 2,5 м
- Загальна вага з пакуванням - 4 кг
- Гарантія - 12 місяців
Комплектація:
- Шліфувальна машинка - 1 шт
- Диск - 1 шт
- Пластикова ручка - 1 шт
- Система збору пилу - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена, Не поворотна |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 35 мм |
| Продуктивність шліфування | 3 кв.м/год |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина щітки | 50 мм |
| Діаметр щітки | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Кейс у комплекті | Так |
| Додаткова ручка | Ні |
- Ціна: 1 049 ₴







