Кутова шліфувальна машина, болгарка AEG (800 Вт, 12000 об/хв, диск 125 мм) / КШМ шліфувальна електрична

-20%
- Готово до відправки
- Код: 830154549
1 061,25 ₴
849 ₴
+380 (63) 235-62-50
- +380 (67) 560-44-52
- +380 (50) 336-58-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина, болгарка AEG (800 Вт, 12000 об/хв, диск 125 мм)
Кутова шліфувальна машина (болгарка) AEG - висока продуктивність шліфування/різання завдяки високому крутному моменту і потужності 800 Вт. Найкращий комфорт для користувача у своєму класі завдяки ергономічному дизайну та розміру ручки, що ідеально підходить для руки. Довгий термін служби навіть у важких умовах і під навантаженням завдяки міцній конструкції та довговічним компонентам.

Основні характеристики кутової шліфувальної машини (болгарки) AEG:
- Потужність двигуна - 800 ват
- Живиться від мережі - 220 вольт
- Диск - 125 мм
- Швидкість обертання - 12000 об/хв
- Різьба шпинделя - M14 an>
- Діаметр посадкового отвору - 22.2 мм
- Фіксація шпинделя - так
- Блокування кнопки ввімкнення - так
- Додаткова ручка - двопозиційна
- Довжина мережевого кабелю - 2.5 м
- Гарантія - 12 місяців
Комплектація:
- Шліфувальна машинка - 1 шт
- Пиляльний диск по дереву - 1 шт
- Додаткова ручка - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Гарантійний талон - 1 шт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Не поворотна |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 32 мм |
| Продуктивність шліфування | 2 кв.м/год |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Довжина щітки | 10 мм |
| Діаметр щітки | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Кейс у комплекті | Ні |
- Ціна: 849 ₴








